Протезування/ортезування в АРОЛ ПЛЮС

Протезування в ПП АРОЛ ПЛЮС

На приватному протезно-ортопедичному підприємстві «АРОЛ ПЛЮС», найважливішим пріоритетом є якість життя наших пацієнтів. Наша команда спеціалізується на послугах протезування та ортезування, пропонуючи високоякісні та високотехнологічні індивідуальні рішення для пацієнтів з різними потребами.

В Україні, згідно з Постановою КМУ 321 від 05.04.2012 р., протезування всіх категорій населення здійснюється за рахунок державного фінансування.

Наше протезно-ортопедичне приватне підприємство «АРОЛ ПЛЮС» реалізує Державну програму безоплатного забезпечення допоміжними засобами реабілітації (протезно-ортопедичними виробами) для окремих категорій населення.

Наші послуги протезування/ортезування включають в себе:

  • Персональне обстеження. Починаючи з першої зустрічі, наші спеціалісти проводять детальне обстеження, визначаючи ваші потреби та цілі. Це допомагає нам створити індивідуальний план протезування/ортезування, який враховує ваші унікальні особливості.
  • Аналіз проблеми. Ми ретельно аналізуємо фактори, які впливають на стан вашого опорно-рухового апарату, щоб забезпечити оптимальне рішення яке підійде саме вам.
  • Розробка індивідуальної програми. Наші фахівці створюють унікальний план протезування/ортезування на основі проведеного обстеження та ваших потреб, забезпечуючи ефективність процесу відновлення.
  • Підбір сучасних технічних засобів та індивідульні заняття. Ми обираємо для пацієнтів найсучасніші технічні засоби для протезування та ортезування та навчаємо правильно їх використовувати. Ми надаємо індивідуальні заняття, призначені для вашого конкретного випадку, що сприяють максимально ефективному відновленню і зміцненню вашого організму.
  • Моніторинг та коригування. Наші спеціалісти слідкують за динамікою відновлення та, за необхідності, коригують план протезування/ортезування, забезпечуючи оптимальні результати.
  • Рекомендації для підтримки здоров'я. Наші фахівці надають рекомендації з терапевтичних та профілактичних заходів, які ви легко можете впровадити в повсякденне життя для підтримки вашого здоров'я.

Наше підприємство має сучасне виробництво, використовує передові розробки, здійснює 3D-моделювання та виготовлення виробів і має багато інших високотехнологічних складових, з якими ви можете ознайомитись у відео нижче.


В «АРОЛ ПЛЮС» ми розуміємо, що кожна історія протезування/ортезування особлива та потребує виключно індивідульного підходу. Наша місія полягає в тому, щоб допомогти вам повернутися до активного життя, надаючи послуги світового рівня в цій галузі.
Звертайтеся до найближчої філії ПП «АРОЛ ПЛЮС» і ми, крок за кроком, разом працюватимемо над відновленням вашого руху та покращенням якості вашого життя!

Напишіть повідомлення до центрального офісу