Історії пацієнтів АРОЛ ПЛЮС

Надихаючі історії успіхів наших пацієнтів, які завдяки своїй силі волі та виробам ПП «АРОЛ ПЛЮС» знову знайшли радість руху та повернулися до активного способу життя. Ці історії - це яскравий приклад того, як сила волі та цілеспрямованість людини, в поєднанні з сучасними технологіями, можуть подолати будь-які труднощі.

Юрій Фурик

УБД, втратив нижнью кінцівку захищаючи Україну, під час боїв за м. Соледар.

Юрій пройшов великий шлях в лавах ЗСУ: воював на передових позиціях в Херсоні, Бахмуті та Соледарі. В одному з боїв отримав осколкове поранення, через яке втратив нижню кінцівку.

Наші спеціалісти з «АРОЛ ПЛЮС» виготовили Юрію функціональний протез з компонентів німецької виробника Ottobock і провели курс фізичної реабілітації та навчання користування протезом.

Завдяки силі духу Юрія та високоякісному виробу від нашої компанії, Юрій повернувся до колишньої тренерської роботи і зараз продовжує виховувати нових чемпіонів зі спортивної гімнастики.

Марко Гавкалюк з тренувально-терапевтичним протезом руки

Марко Гавкалюк

Втратив праву руку в ранньому дитинстві внаслідок хвороби.

Марко класний позитивний хлопець, який веде активний спосіб життя на рівні зі своїми однолітками.

Одного разу побачивши, як учаснику бойових дій видавали протез виробництва Victoria Hands Project, після чого сказав: «І я таку руку хочу!»

Тож в тандемі з фахівцями з Victoria Hands Project, спеціалісти «АРОЛ ПЛЮС» виготовити для хлопця його перший тренувально-терапевтичний протез руки.

Артур Садовий

Чудовий усміхнений хлопчик, який має вроджену ваду: ДЦП.

Після кількох операцій, Артурчик потребував якісні функціональні ортези для ніжок, щоб мати можливість ходити.

Наші спеціалісти виготовили для хлопчика шарнірні ортези виключно з екологічних та гіпоалергенних матеріалів.

Процес виготовлення ортезів, особливо для наших маленьких пацієнтів, вимагає знань, вмінь та фахового підходу. Та результат вартий зусиль! І сповнені сил, щастя та життя слова 6-річного Артура «Буду носити!» цьому підтвердження.

Володимир Богуш

УБД, втратив верхню кінцівку захищаючу Україну.

Володимир, рухаючись автомобілем в Донецькому регіоні, наїхав на вибухівку, в результаті чого втратив ліву руку.

Завдяки технології 3D-протезування від Victoria Hands Project, наші спеціалісти змогли швидко та якісно виготовити для Володимира протез руки.

Володимир дуже відповідально поставився до процесу фізичної реабілітації і тому швидко освоїв всі навички користування протезом.

«Незалежно від того, в якій ситуації ти опинився, ти повинен встати на ноги і не втрачати надію!»

Максим Орач з тренувально-терапевтичним протезом лівої руки

Максим Орач

Має вроджену ваду лівого передпліччя.

Максим дуже цікави і енергійний хлопець, з великою внутрішньою силою. Він зовсім не переймається своєю вродженою вадою: веде активний спосіб життя, як і всі його однолітки, має багато друзів, ганяє у футбол, подорожує з батьками.

До нашого підприємства був направлений лікуючим лікарем і протезується в ПП «АРОЛ ПЛЮС» з 2011 року. Завдяки іноземним партнерам та досвіченим спеціалістам нашого підприємства, Максим, по мірі дорослішання, майже щороку отримує новий тренувально-терапевтичний протез руки.

Макс цікавиться всіма новинками в сфері протезування і мріє, щоб колись винайшли такий протез, який повністю прирісте і буде виглядати як справжня рука.

Андрій Крамар

УБД, втратив верхню кінцівку захищаючу Україну.

Під час оборонних дій, Андрій потрапив під ворожий артобстріл на Донецькому напрямку, в результаті чого втратив праву руку.

До нас Андрій потрапив вже після реабілітації з залізним наміром, отримавши протез, повернутись до своєї родини, відновитись і, як би не було важко, до повноцінного життя.

Завдяки співпраці зі світовим виробником протезів Victoria Hands Project, наша команда спеціалістів «АРОЛ ПЛЮС» дуже швидко виготовила для Андрія терапевтично-тренувальний протез руки. Даний виріб було виконано за 3D-технологією.

Андрій вправно займається справами по господарству, приборкав зварювальний апарат, автомобіль, а також з задоволенням проводить вихідні з родиною на риболовлі.

Ми з великим натхненням слідкуємо за ого досягненнями і радіємо за кожний його рух!

Даринка

Прекрасна та активна дівчинка, яка має вроджену ваду: укорочену ліву гомілку.

Маленька непосида Даринка, відкрита, усміхнена і життєрадісна крихітка.

Дівчинці трохи більше 1 ріку і вона, попри ваду лівої гомілки, впевнено освоює новий навик - ходьбу.

У ПП «АРОЛ ПЛЮС» для дівчинки виготовили спеціальний модульний протез гомілки: максимально функціональний, з екологічних матеріалів, комфортний та якісний.

Згодом, вже за 4-5 місяців, наші спеціалісти замінять протез, адже в такому віці малеча швидко росте та розвивається і потребує систематичної та вчасної заміни протезного виробу.

Григорій різник з протезами для ніг

Григорій Різник

Виходячи з електрички, потрапив під потяг та втратив обидві кінцівки.

Григорій, попри серйозні проблеми зі здоров’ям та відсутність обох кінцівок, провадить достойне життя, не втрачає віри, та ще й може бути підтримкою для інших людей.

Ось уже 3 роки нашим героєм опікуються у ПП «АРОЛ ПЛЮС», де йому виготовили та встановили сучасні протези для ніг.

На перший погляд і не скажеш, що ця людина має такі серйозні проблеми, адже завдячуючи професійному підходу нашої команди, Григорій отримав нові можливості у житті.

Богдан Паздерський

Добрий та позитивний хлопчик, у якого з 2 років почав розвиватися складний сколіоз.

7-річного Богданчика на виготовлення корсета направив лікар.

Наші спеціалісти ПП «АРОЛ ПЛЮС» індивідуально виготовили для Богдана якісний корсет з гіпоалергенних матеріалів, який не допускатиме подальшого розвитку хвороби.

Віталій Сайко-Казаков

УБД, втратив обидві нижні кінцівки захищаючи Україну.

Під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини втратив нижні кінцівки, які були ампутовані на рівні верхньої третини гомілок.

Період виготовлення і видачі виробу для Віталія склав 3 тижні (до цього він їздив в колісному кріслі).

Неймовірно, але навичками ходьби, які показані на відео, Віталій оволодів протягом всього 2 годин з моменту отримання протезів!

Людина з непереборною силою волі та жагою до активного життя!

Денис Литвинов

УБД, втратив обидві нижні кінцівки, на рівні стегна, під час виконання бойового завдання захищаючи Україну.

Перед виготовленням протезів в ПП АРОЛ ПЛЮС, з пацієнтом була проведена якісна фізично-реабілітаційна підготовка в Реабілітаційному центрі Святого Юди-Тадея (м. Івано-Франківськ).

Завдяки мультифункціональному підходу та нестримному бажанню Дениса вести активний спосіб життя, він отримав дуже високий результат реабілітаційного процесу.

Наш спеціаліст ПП АРОЛ ПЛЮС виготовив дані інноваційні протези за технологією Direct Socket та з використанням мікропроцесорних колінних вузлів Rheo Knee (Össur). Неймовірно, але процес виготовлення та видачі готового виробу склали всього 2 години!!

Завдяки своєму вольовому характеру, Денис освоїв навички ходьби трохи більше ніж за годину!

Яскравий приклад незламності та сили духу!

Пам'ятайте, що ампутація – це не вирок, це новий етап випробувань сили духу і незламності. Ми вдячні кожному герою, за кожен новий день! Ми будемо і надалі робити все від нас залежне, щоб вони змогли повернутись до повноцінного життя!

Ви завжди можете безоплатно отримати протез в нашому підприємстві за державною програмою. Вся детальна інформація є на сторінці Безоплатне протезування.

Звертайтеся до найближчої філії ПП «АРОЛ ПЛЮС» за високоякісними протезними виробами та станьте членами нашої великої сім’ї!

Надіслати повідомлення до центрального офісу