Філії АРОЛ ПЛЮС

Центральний офіс в м. Львів

Приватне підприємство «АРОЛ ПЛЮС», знаходиться за адресою, м. Львів, вул. Городоцька, 120. Свою роботу ми розпочали ще 2005 р.

На підприємстві працюють кваліфіковані лікарі-ортопеди, фізичні терапевти, ерготерапевти, техніки-протезисти/ортезисти, менеджери. Ми завжди в процесі оновлення, навчання, освоєння новітніх технологій, та саморозвитку. Наші фахівці постійно підвищують та вдосконалюють свої знання та навички відвідуючи практичні семінари таких відомих компаній, як Otto Bock, Össur, Nabtesko та інші, що підтверджено відповідними сертифікатами. В даний час вони проходять навчання в німецькій школі реабілітаційних наук Human Study та здобувають категорію К2 ISPO (Всесвітня організація протезування/ортезування).

Наш провідний спеціаліст, інженер протезист-ортезист, пройшов дворічне навчання за програмою НАТО в школі реабілітаційних наук Human Study де зараз успішно навчає наступне покоління. У 2022 році став сертифікованим спеціалістом К2 ISPO (Всесвітня організація протезування ортезування). Також він є кандидатом наук з фізичної реабілітації, доцентом кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров'я Дрогобицького державного педагогічного університету, магістром біоінженерії.

Ми одні з небагатьох підприємств України, які використовують 3D CAD/CAM технології для виготовлення протезно-ортопедичних виробів. Звернувшись до нас, ви не залишитесь без уваги. Офіс-менеджер привітно вас зустріне, надасть вичерпну інформацію, скерує до спеціаліста, який не лише проконсультує, але й запропонує покроковий алгоритм дій для вирішення тих чи інших проблем та забезпечення відповідними виробами.

Ми є виконавцями Державної програми безоплатного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення допоміжними засобами реабілітації, в тому числі протезно-ортопедичними виробами.

Крім того, ви можете замовити у нас ортопедичне взуття та ортопедичні устілки, які виготовляються індивідуально під ваші ніжки.

У час війни ми максимально швидко та професійно надаємо допомогу нашим військовим, забезпечуючи їх протезами верхніх та нижніх кінцівок, взуттям ортопедичним та ортезами.

Філія в м. Мукачево

В Мукачеві ПП «АРОЛ ПЛЮС» створило перший філіал в лютому 2012 року.

На початку основним напрямком діяльності було виготовлення ортопедичного взуття за індивідуальним замовленням. Проте дуже швидко, зважаючи на потреби ринку, філіал запрацював на повну потужність, надаючи послуги не тільки з виробництва ортопедичного взуття, але і з забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення допоміжними засобами реабілітації, в тому числі протезно-ортопедичними виробами.

Фахівці філії «АРОЛ ПЛЮС» в м. Мукачево: лікарі та фізичні терапевти - спеціалісти, які постійно працюють над саморозвитком та вдосконаленням. Наразі вони проходять навчання в німецькій школі реабілітаційних наук Human Study та здобувають категорію К 3 ISPO (Всесвітня організація протезування ортезування).

Працівники взуттєвого цеху - це спеціалісти з досвідом понад 15 років, які професійно виготовляють ортопедичне взуття відповідно до призначення лікаря.

Кожний пацієнт, який звертається до «АРОЛ ПЛЮС» в м. Мукачево, отримує кваліфіковану консультацію лікаря ортопеда-травматолога, якісне та комплексне обстеження фізичного терапевта, в тому числі за допомогою 3D-технологій.

Ми розуміємо потребу наших пацієнтів та беремо на себе відповідальність за відновлення функції, компенсацію чи стабілізацію відповідного сегменту опорно-рухового апарату. Саме тому ми забезпечуємо виготовлення виключно високофункціональних та практичних протезно-ортопедичних виробів.

Працівники мукачівського філіалу завжди надають пацієнтам всебічну консультаційну підтримку та супроводжують їх протягом всього періоду експлуатації виробу.

Філія в м. Івано-Франківськ

Діяльність нашого філіалу в м. Івано-Франківськ, веде свій лік від листопада 2013 року.

В цій філії ПП «АРОЛ ПЛЮС» працюють молоді та висококваліфіковані фізичні терапевти, ерготерапевти, техніки-протезисти.

Фахівці нашої філії із завзяттям та професіоналізмом підходять до вирішення завдань будь-якої складності! Для досягнення найкращого результату та задоволення потреб осіб, які до нас звертаються, використовується виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Під час консультації ми не тільки проводимо обстеження пацієнта, а й збираємо комплексний анамнез, що дає змогу визначитись з конструкцією та функціональністю виробу для пацієнта, враховуючи навіть такі аспекти як: спосіб життя, фізична активність та навантаження, ландшафт місцевості проживання/перебування, хобі тощо.

Працівники франківського філіалу здійснюють інформаційний та консультативний супровід. Наші спеціалісти нададуть алгоритм, щодо вирішення питань для оформлення документів на безкоштовне забезпечення протезно-ортопедичними виробами та на проходження реабілітації.

Наша філія в м. Івано-Франківськ тісно співпрацює з реабілітаційними центрами та закладами охорони здоров’я та має мультидисциплінарні команди для ефективного відновлення пацієнтів.

В «АРОЛ ПЛЮС» ми вивчаємо, освоюємо та впроваджуємо новітні технології, використовуємо комплектуючі та матеріали лише перевірених, провідних світових компаній для того, щоб наші пацієнти змогли якнайшвидше опанувати вироби та повернутись до життя без обмежень!

Всі наші філії - це єдина команда, яка відповідально і злагоджено працює для задоволення ваших потреб у забезпеченні допоміжними засобами реабілітації.

Ті хто звертаються до нас, стають членами нашої великої сім’ї
«АРОЛ ПЛЮС»!

Надіслати повідомлення до центрального офісу