Навчання

Сертифікати та дипломи спеціалістів ПП АРОЛ ПЛЮС

Безперервне навчання є невід'ємною частиною нашої місії в ПП «АРОЛ ПЛЮС». Наші спеціалісти віддані ідеї постійного самовдосконалення і регулярно вдосконалюють свої навички, щоб завжди надавати протезно-ортопедичні послуги на найвищому світовому рівні. Ми розуміємо важливість відновлення рухової активності і покращення якості життя наших пацієнтів, і тому намагаємося бути завжди в курсі останніх досягнень у сфері протезування, ортезування та реабілітації.

Наші спеціалісти не тільки постійно підвищують свою кваліфікацію, але й співпрацюють з провідними партнерами у галузі протезування та ортезування. Вони беруть участь у різних онлайн та офлайн семінарах, симпозіумах та конференціях, щоб завжди мати найкращі протезно-ортопедичні рішення для наших пацієнтів.

Тренінг Össur для спеціалістів ПП АРОЛ ПЛЮС
Тренінг Össur для спеціалістів ПП АРОЛ ПЛЮС
Підвищення кваліфікації спеціалістів компанії АРОЛ ПЛЮС
Тренінг Ottobock для спеціалістів ПП АРОЛ ПЛЮС

Але це ще не все. Спеціалісти ПП «АРОЛ ПЛЮС» також діляться своїми знаннями і досвідом з українськими фахівцями. Ми проводимо навчання техніків протезистів/ортезистів на базі нашого підприємства за програмами К3 та К2, залучаючи інженерів протезистів/ортезистів та інших фахівців до навчального процесу.

Ця взаємодія і обмін досвідом між українськими та іноземними фахівцями допомагають підвищувати рівень надання протезно-ортопедичних послуг в Україні.

В ПП «АРОЛ ПЛЮС» ми пишаємося нашою здатністю поєднувати в собі інноваційність та високу якість світового стандарту, допомагаючи нашим пацієнтам повертатися до активного способу життя.

Навчання в ПП АРОЛ ПЛЮС
Навчання в ПП АРОЛ ПЛЮС


Відкривайте для себе нові можливості та навички з командою ПП «АРОЛ ПЛЮС»!
Разом ми завжди зможемо зробити більше для українських пацієнтів та протезно-ортопедичної галузі нашої країни!
Ми завжди на відстані дзвінка за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Напишіть повідомлення до центрального офісу