Про компанію АРОЛ ПЛЮС

Львівська команда спеціалістів приватного підприємства АРОЛ ПЛЮС

Приватне підприємство «АРОЛ ПЛЮС» є виробником інноваційної протезно-ортопедичної продукції для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, а також для людей з порушеннями функцій опорно-рухового апарату.

Наша команда має 19-річний досвід роботи в протезно-реабілітаційній галузі. На сьогоднішній день, компанія налічує 3 філії: головний офіс у м. Львів, філії в м. Мукачево та м. Івано-Франківськ.

Місія компанії: бути потужним інструментом для вирішення задач наших пацієнтів та партнерів, як в України, так і за її межами.
Мета компанії: створення умов для оптимального функціонування організму людини та комфортного руху з метою забезпечення високого рівня якості життя.

Виготовлення протезів за технологією UltiMaker 3D printing

Основним видом діяльності підприємства є виробництво протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів, взуття ортопедичного та надання реабілітаційних послуг для осіб з проблемами опорно-рухового апарату (ОРА).

Наше підприємство, «АРОЛ ПЛЮС», продукує високофункціональні протезно-ортопедичні вироби. Технології, матеріали та комплектуючі, які використовуються нашими фахівцями, є виключно високоякісними продуктами, що бездоганно зарекомендували себе у всьому світі.

Приватне підприємство «АРОЛ ПЛЮС» реалізовує Державну програму безкоштовного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення протезно-ортопедичними виробами та взуттям ортопедичним.

Дана програма включає в себе:

  • Виготовлення та ремонт протезів нижніх та верхніх кінцівок.
  • Виготовлення, ремонт та корекція ортезів нижніх, верхніх кінцівок та ортезів для хребта.
  • Виготовлення, ремонт та корекція взуття ортопедичного.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Львівська команда спеціалістів приватного підприємства АРОЛ ПЛЮС

Колекція ортопедичних виробів «АРОЛ ПЛЮС» включає в себе лінійку взуття, як профілактичного, так і лікувального призначення, яке рекомендується не лише діткам з вираженими патологіями стопи, а й здоровим з метою профілактики. У виробництві взуття, наші досвідченні майстри використовують виключно високоякісні натуральні та гіпоалергенні матеріали.

На підприємстві введено мультидисциплінарний підхід, що забезпечує надання послуг на найвищому рівні. На базі підприємства функціонує реабілітаційне відділення де учасникам УБД, АТО/ООС, внутрішньо переселеним особам, потерпілим від російської агресії та іншим особам надається повний спектр реабілітаційних послуг. На підприємстві застосовуються новітні технології в тому числі 3D CAD/CAM-технології, що дають можливість виготовляти якісні, високоточні, сучасні протезно-ортопедичні вироби і взуття ортопедичне в максимально короткі терміні.

Наша компанія відкриває для Вас такі можливості:

  • Підготовка до протезування пацієнтів (починаючи з 10-го дня після ампутації).
  • Розробка індивідуальних програм реабілітації.
  • Консультація пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату та їх реабілітація за допомогою технічних засобів.
  • Комплексне вирішення проблем стопи.

Протез стопи

Сформована команда фахівців з протезування, ортезування та реабілітації невпинно самовдосконалюється. На даний момент, паралельно з роботою, вони навчаються в німецькій школі реабілітаційних наук Human Study акредитованою всесвітньою організацією протезування-ортезування (ISPO) та здобувають кваліфікації К2 і К3 ISPO.

Олександр Герасименко. Провідний спеціаліст інженер протезист-ортезист АРОЛ ПЛЮС

Провідний спеціаліст інженер протезист-ортезист Олександр Герасименко пройшов 2-річне навчання за програмою НАТО в німецькій школі реабілітаційних наук Human Study, де зараз успішно навчає наступне покоління. У 2022 році він став сертифікованим спеціалістом К2 ISPO (Всесвітня організація протезування-ортезування). Окрім цього він є кандидатом наук з фізичної реабілітації, доцентом кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров'я Дрогобицького Державного педагогічного університету, магістром біомедичної інженерії.

На базі ПП «АРОЛ ПЛЮС» проводиться навчання техніків протезистів/ортезистів за програмою К3 та К2 де інженер протезист/ортезист та фахівці підприємства задіяні до виконання робіт відповідно до навчального процесу.

Нашим підприємством укладені договори з госпіталями та реабілітаційними центрами на території західної України, серед них:
Організація КНП «Територіальне медичне об’єднання м.Львова», Реабілітаційний центр «Незламні», Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська центральна районна лікарня», Державна установа «ТМО МВС України по Івано-Франківській області», КНП «Більшівці міська лікарня», КНП «Тлумацька центральна міська лікарня», КНП «Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міської ради», КНП «Долинська багатопрофільна лікарня», Львівський військово-медичний клінічний центр Державної прикордонної служби України, КНП ДОР «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3», Державне некомерційне підприємство Центр комплексної реабілітації «Галичина», КНР Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи», Мукачівська центральна районна лікарня ім. Святого Мартина.

В цих установах наші фахівці надаються послуги з протезування/ортезування учасникам бойових дій, АТО/ООС, внутрішньо переселеним особам, потерпілим від російської агресії та входять до складу мультидисциплінарних команд цих закладів.

Протез з гравіюванням «Рускій воєнний корабль іді на...»

Щомісячно нами виготовляється близько:

  • 250 протезно-ортопедичних виробів, з них близько 40 одиниць для УБД, АТО/ООС.
  • 288 пар взуття ортопедичного.
  • 22 пацієнтам надаються послуги з реабілітації, з яких 12 пацієнтів УБД, АТО/ООС.

Наше підприємство та спеціалісти мають сотні відзнак, нагород та сертифікатів як українського, так і світового рівнів! Тож Ви можете бути впевнені в тому, що в «АРОЛ ПЛЮС» Ви завжди отримаєте найкраще сучасне та ефективне вирішення Ваших проблем!

Нагороди та відзнаки компанії АРОЛ ПЛЮС
Нагороди та сертифікати спеціалістів АРОЛ ПЛЮС
Нагороди та відзнаки компанії АРОЛ ПЛЮС
Нагороди та сертифікати спеціалістів АРОЛ ПЛЮС

Завдяки спільним зусиллям і відданості нашій місії, ми невпинно розвиваємося і допомагаємо нашим пацієнтам повертатися до активного способу життя!

Разом ми завжди зможемо зробити більше – подолати обмеження та просувати світ уперед!

Напишіть повідомлення до центрального офісу