ПАРТНЕРИ АРОЛ ПЛЮС В УКРАЇНІ

Наша компанія, «АРОЛ ПЛЮС», ретельно дбає про розширення співпраці та налагодження тісних зв'язків з підприємствами різних областей України з метою реалізації високоякісних виробів медичного призначення.

Ми віримо у важливість об'єднаних зусиль для покращення якості реабілітації населення та медичних послуг всієї України.

Мапа України з партнерами АРОЛ ПЛЮС в різних областях

Співпраця з медичними установами, реабілітаційними центрами та лікарнями є однією з наших найважливіших ініціатив. Ми спільно розробляємо та впроваджуємо індивідуальні рішення для наших клієнтів, забезпечуючи їх потреби в протезно-ортопедичних виробах.

Наша компанія забезпечує навчання та підтримку партнерів у сфері медичних технологій, щоб вони завжди були на передовій в галузі ортопедії, протезування та реабілітації.

Завдяки цій широкій мережі партнерів, ми продовжуємо реалізовувати високоякісні прнотезно-ортопедичні вироби, сприяючи покращенню якості життя наших пацієнтів у всіх куточках України.


МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ АРОЛ ПЛЮС

Співпраця з провідними світовими компаніями, такими як Otto Bock, Rodin 4D, Össur, ALPS, AFT, Steeper, LutraCAD а також з благодійними та громадськими організаціями, такими як наші нові партнери Victoria Hand Project та Human Study, відкриває безмежні можливості для створення інноваційних ортопедичних виробів та протезів для наших пацієнтів. Разом з партнерами, ми надаємо найсучасніші рішення для покращення якості життя людей з обмеженнями руху.


OTTOBOCK (Німеччина)

Міжнародний партнер АРОЛ ПЛЮС: компанія Ottobock

Otto Вock - це німецька компанія, яка вже більше 100 років є одним із світових лідерів у виробництві ортопедичної продукції та засобів реабілітації. «АРОЛ ПЛЮС» пишається тим, що вже багато років є прямим партнером Otto Вock і використовує продукцію цієї компанії для створення високоякісних протезів та ортезів.

Наші спеціалісти регулярно беруть участь в навчальних програмах, які надає Otto Вock, щоб забезпечувати нашим пацієнтам найкращі та найтехнологічніші рішення щодо протезування та ортезування.


VICTORIA HAND PROJECT (Канада)

Міжнародний партнер АРОЛ ПЛЮС: компанія Viktoria Hand Project

Victoria Hand Project - це канадська компанія, яка зосереджена на створенні доступних та функціональних протезів верхніх кінцівок на основі технології “UltiMaker's 3D printing technology”. «АРОЛ ПЛЮС» успішно співпрацює з компанією Victoria Hand Project, яка вийшла на ринок України після повномасштабного вторгнення рф. Наша команда використовує їхні розробки виготовляючи високоякісні реабілітаційні пристрої для наших пацієнтів всіх вікових груп.


RODIN4D (Франція)

Міжнародний партнер АРОЛ ПЛЮС: компанія Rodin4d

Відома у всьому світі, французька компанія Rodin4D спеціалізується на створенні цифрових технологій в сфері ортопедії та реабілітації. «АРОЛ ПЛЮС» активно використовує надсучасне обладнання та ексклюзивне програмне забезпечення від Rodin4D для створення індивідуальних ортопедичних виробів для пацієнтів.

Спеціалісти «АРОЛ ПЛЮС» постійно беруть участь в курсах підвищення кваліфікації від Rodin4D, щоб бути в тренді сучасних цифрових рішень в даній сфері.


ALPS (США)

Міжнародний партнер АРОЛ ПЛЮС: компанія ALPS

ALPS - американська компанія, яка спеціалізується на ортопедичних виробах, зокрема вакуумних лайнерах. «АРОЛ ПЛЮС» використовує продукцію ALPS для покращення функціональності та комфорту наших ортопедичних виробів.

Регулярне підвищення кваліфікації у провідних експертів компанії ALPS, допомагає нам впроваджувати передові розробки у своїх проектах.


HUMAN STUDY (Німеччина)

Міжнародний партнер АРОЛ ПЛЮС: компанія Human Study

Human Study - німецька школа реабілітаційних наук: некомерційна організація, яка має великий досвід в освітніх програмах змішаного навчання. Місія організації полягає в тому, щоб зробити безперервний професійний розвиток у реабілітаційних науках доступним для фахівців всього світу.

Наш провідний спеціаліст інженер протезист-ортезист Олександр Герасименко пройшов 2-річне навчання за програмою НАТО в Human Study, де зараз успішно навчає наступне покоління.

Спеціалісти «АРОЛ ПЛЮС» активно беруть участь у освітніх програмах Human Study, щоб завжди підтримувати свою експертизу на найвищому рівні.


ÖSSUR (Ісландія)

Міжнародний партнер АРОЛ ПЛЮС: компанія Össur

Össur - ісландська компанія, яка є одним із світових лідерів неінвазивних ортопедичних товарів і послуг. «АРОЛ ПЛЮС» є гордим партнером Össur і використовує їхню продукцію при виготовлення протезів нижніх кінцівок для наших пацієнтів.

Компанія Össur постійно організовує для спеціалістів «АРОЛ ПЛЮС» додаткове навчання, а також реалізовує онлайн-консультації європейських фахівців щодо підбору комплектуючих або особливостей виготовлення протезу. Все для того, щоб наша команда мала можливість надавати пацієнтам найсучасніші ортопедичні рішення.


Співпраця з вищезазначеними компаніями дозволяє «АРОЛ ПЛЮС» надавати клієнтам інноваційні та високоякісні протезно-ортопедичні рішення, а також гарантує, що наші спеціалісти завжди мають доступ до найкращих світових практик та технологій у галузі ортопедії та реабілітації.

Наша команда «АРОЛ ПЛЮС» завжди відкрита до нових можливостей та співпраці, яка сприяє покращенню якості життя наших пацієнтів. Незалежно від того, чи ви медична установа, фахівець у сфері реабілітації, чи маєте іншу ідею для співпраці - ми завжди відкриті! Зателефонуйте нам за номерами, що вказані в розділі контакти, або скористайтеся формою нижче.

Разом ми зможемо досягти більшого і рухати світ уперед!

Напишіть повідомлення до центрального офісу